Často kladené otázky

Jak zřídit internet?

pro zřízení internetu je několik možností :

  1. nejjednodušší způsob kontakotvat nás na tel 800 400 106 v době 9-17h, kde s Vámi probereme základní Vaše potřeby a nároky na zřízení připojení k internetu.
  2. Je možné nás kontaktovat elektronicky na emailu internet@blucina.net, kde zajistíme požadované informace a spojíme se s Vámi

 

Co to bude stát?

Snažíme se aby jste nám důvěřovali a proto nabízímě několik možností progresivního financování zřízení připojení:

  1. je možné sjednat smlouvu na dobu neurčitou s minimální dobou používání našeho připojení, kdy dostanete modem zapůjčen po celou dobu trvání smlouvy zdarma. K tomuto ujednání se hradí jednorázová práce technika za kompletní instalaci na klíč 1500,-Kč
  2. je možné odkoupit celé připojení do osobního vlastnictví a tyto ujednání pouze stvrdit všeobecnou rámcovou smlouvou na dobu neurčitou bez závazku.Cena za zřízení připojení je zkalkulována dle technického protokolu,který technik vyplní při instalaci na místě.
  3. je možné mít vlastní zařízení již od jiného poskytovatele, zde se platí případně pouze práce našeho technika,který provede fyzickou úpravu Vaší domácí sítě připojení do internetu. Cena je dle standardních sazebníku hodinové práce technika.
     

Co bude potom?

Jakmile je dokončena realizace Vašeho připojení, které Vám naši technici předvedou na Vašem PC, jste v ochranné lhůtě ověření funkčnosti, kdy si naše služby sami ověříte. 
Toto ochranné období trvá 10 dnů, nebo dle případně jiné domluvy s technikem.
Po dnech ochranné lhůty, je li vše v pořádku k Vaší spokojenosti. je u nás na provozovně podepsána smlouva dle výše zmíněného zřízení připojení.
Jakmile je podepsána smlouva, jste zařazeni do našeho informačního systému, kde vám každý následující měsíc dojde elektronicky vyúčtování vašich objednaných služeb.